Vítajte na našej webovej stránke v Centre Krásy.
Pozrite si AKTUÁLNU AKČNÚ PONUKU NA VYBRANÉ OŠETRENIA vo W-SHOPE. Neváhajte a uplatnite si ŠPECIÁLNU INTERNETOVÚ CENU pri objednávke služieb ON-LINE. W-SHOP

O nás


Srdečne Vás pozývame do Centra krásy Marsella, kde sa o Vás postará certifikovaný  Tím odborníkov na kozmetické, vižážistické, masérske služby , špeciálne prístrojové ošetrenia pleti a tela, relaxačné masáže tela, telové zábaly, prístrojovú diagnostiku pleti, poradenský servis v oblasti zdravia a krásy, formovanie postavy za pomoci ultrazvukovej liposukcie.

Okrem služieb ponúkame aj darčekové poukážky podľa želania klienta a kvalitný sortiment kozmetických prípravkov pre Vašu pleť a telo.

POSLANIE


Milé dámy a páni príďte si k nám užiť perfektný relax v príjemnom prostredí. Nechajte sa u nás hýčkať rukami certifikovaných odborníkov, ktorí sa o Vás postarajú, aby ste mali čas pre seba a na chvíľu spomalili z unáhleného životného tempa. Garantujeme Vám , že my pre Vás „zastavíme“ ČAS a s láskou sa postaráme o to , nech sa cítite u nás ako „Boh či Bohyňa“. V konečnom dôsledku masáž či kozmetika alebo iné služby sú podľa nás ako očistný rituál pre Vašu dušu, telo a myseľ

Náš cieľ je od začiatku je jediný a to: Aby ste sa u nás mali pocit ako by ste boli doma so svojimi najbližšími a vždy sa k nám radi opäť vrátili.