Vítajte na našej webovej stránke v Centre Krásy.
Pozrite si AKTUÁLNU AKČNÚ PONUKU NA VYBRANÉ OŠETRENIA vo W-SHOPE. Neváhajte a uplatnite si ŠPECIÁLNU INTERNETOVÚ CENU pri objednávke služieb ON-LINE. W-SHOP

O nás


Prečo na fotkách používať rôzne úpravy a filtre, keď vaša pleť môže vyzerať dokonale aj bez nich? Túžite mať krásnu a zdravú pokožku, stačí navštíviť Centrum krásy Marsella a dopriať si prvotriednu starostlivosť a Vaša pokožka sa zmení na nepoznanie.

Ošetrenia a procedúry pre vašu krásu Vám poskytnú certifikované odborníčky Marcela a Romana, ktoré pri procedúrach používajú profesionálnu dermokozmetiku.

POSLANIE


Milé dámy a páni príďte si k nám užiť perfektný relax v príjemnom prostredí. Nechajte sa u nás hýčkať rukami certifikovaných odborníkov, ktorí sa o Vás postarajú, aby ste mali čas pre seba a na chvíľu spomalili z unáhleného životného tempa. Garantujeme Vám , že my pre Vás „zastavíme“ ČAS a s láskou sa postaráme o to , nech sa cítite u nás ako „Boh či Bohyňa“. V konečnom dôsledku masáž či kozmetika alebo iné služby sú podľa nás ako očistný rituál pre Vašu dušu, telo a myseľ

Náš cieľ je od začiatku je jediný a to: Aby ste sa u nás mali pocit ako by ste boli doma so svojimi najbližšími a vždy sa k nám radi opäť vrátili.