Mimické vrásky – sú prvým viditeľným prejavom plynúceho času, ktoré často vyvolávajú

komplexy. Stará zásada hovorí, že na skutočné porazenie „nepriateľa“, treba

ho najprv dobre poznať, preto nás teší, že všetkým profesionálom prinášame najnovšiu

terapiu Arkana – Bo2Look MD estetická terapia, ktorá neinvazívne, efektívne

a dlhodobo umožní získať vytúžené omladzujúce efekty.-invasive treatment that

effectively brings so desired rejuvenating lasting effects.

 

UŽ NIKDY VIAC ŽIADNE VRÁSKY.

..

Mimické (expresívne) vrásky vznikajú následkom sťahovania tvárových svalov.

Ako už ich názov poukazuje, odzrkadľujú našu prirodzenú, spontánnu mimiku.

Tieto svaly sa sťahujú aj niekoľko stokrát počas jedného dňa, čím postupne na pokožke vytvárajú viditeľné zlomy a čiary.

Tieto vrásky sa s časom prehlbujú a nezanikajú ani po uvoľnení svalov.

 

Čo je dôležité, mimické vrásky sa objavujú ako prvé, majú ich už dvaciatnici, tridsiatnici. Najviditeľnejšie sú na čele (tzv. „levie vrásky“) ako aj v okolí očí (tzv. „vranie nohy“).

 

Aké sú kozmetické, neinvazívne alternatívy boja s týmto problémom?

 

Medicíne a pokročilému výskumu nových liekov vďačíme za objav konotoxínov – peptidových zlúčenín, ktoré sa nachádzajú v jede morských slimákov. Výskum ukazuje, že majú obrovský potenciál pri liečení bolestí a chorôb vyvolaných neurologickými problémami.

 

Rovnako bolo objavené, že niektoré z nich môžu byť dokonalou alternatívou pre botulín. Je to možné, pretože tieto zlúčeniny blokujú receptory NAV 1 na nervových zakončeniach, vďaka čomu tlmia svalové kontrakcie. Vďaka tomu uvoľňujú mimické vrásky.

 

Vďaka tomuto objavu vznikol pre kozmetiku inovatívny a revolučný peptid XEP™-018, ktorý napodobňuje pôsobenie svojho prírodného vzoru. Čo je dôležité, jeho častica má výnimočnú štruktúru a má penetračné vlastnosti, preto je efektívnejší ako iné látky s účinkom „botox like“.

 

Efekty pôsobenia inovatívneho peptidu XEP™ – 018 nájdete v inovatívnej línii prípravkov Arkana Bo2Look MD Therapy MD estetic.

 

Klinické testy potvrdzujú výnimočnú efektívnosť XEP™ – 018, ktorý môže úspešne konkurovať estetickým terapiám, ktoré sú založené na umelom efekte (na tzv. „zamrazení tváre“), a pritom zaručuje, že jeho použitie je bezpečné.

Musíme zdôrazniť, že prvé efekty Bo2Look MD estetickej terapie môžete pozorovať už po 2 hodinách od aplikácie.

Najvýraznejšie efekty sa dosahujú po 4 týždňoch pravidelného používania dermokozmetických prípravkov, nielen počas oddychu, ale predovšetkým počas mimických pohybov tváre.

 

Pre tých, ktorí využívajú estetické terapie s použitím botulínu, terapie s použitím peptidu XEP™- 018 umožňujú zlepšiť efekty terapie a predĺžiť obdobia medzi terapiami. Ak chcete šokovo a výrazne eliminovať vrásky, odporúčame aplikáciu pomocou mikroihlovej terapie.

 

Na zlepšenie výsledkov profesionálnych terapií, na domácu starostlivosť odporúčame špeciálne kozmetické prípravky – Bo2look elixir a Bo2Look Wrinkle Relaxer.

Milí klienti  túžite aj vy  po tom , aby  na Vašej tvári nezanechali stopu mimické vrásky?

 

Ak je vaša odpoveď ÁNO, neváhajte a objednajte sa k nám na ošeetrenie mimických vrások neinvazívnou terapiou Bo2Look:

 

Revolučná dermoestetická terapia s patentovaným neuropeptidom XEP™- 018, ktorý neinvazívnym spôsobom odstraňuje mimické vrásky. Jeho účinok je založený na uvoľňovaní tvárových svalov, ktoré zodpovedajú za vznik tzv. expresívnych vrások. Je to bezpečná, neinvazívna terapia, zaručujúca efekty „botox like“ a veľmi prirodzený vzhľad bez potreby injekčnej aplikácie preparátu

Počet procedúr v sérii 4-8                                                   

Frekvencia 1 x 2 týždne

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *