DEPILÁCIA VOSKOM!

Leto je už v plnom prúde začíname sa ľahšie obliekať. Spolu s letným šatníkom sa dostávajú do pozornosti aj naše chĺpky. Po bezstarostných zimných mesiacoch, vyťahujeme so skríň namiesto nohavíc sukne,šaty, tričká a topy. Práve preto je ten najvyšší čas siahnuť po depilácii, ktorá nám zabezpečí, aby naša pokožka na tele ostala hodvábne hladká bez nežiaducich chĺpkov.
Pod pojmom depilácia rozumieme odstránenie viditeľnej časti chĺpka. Depilácia voskom je najpopulárnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Jej efekt vydrží i niekoľko týždňov a pokožku zanecháva nádherne hladkú. Obľúbená je rovnako medzi ženami ako aj mužmi, ktorým prekáža ochlpenie na niektorých častiach tela. 

Čo je to depilácia voskom?
Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké. Depilovaná pokožka ostáva hladká aj vďaka tomu, že po depilácii voskom kozmetička vždy depilovanú lokalitu ošetrí následne upokojujúcim olejom alebo gélom.Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné a ohybné. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre ženy ako aj mužov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele – od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *